Оголошення про конурс на посаду директора Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Date: 3 серпня 2020 о 09:51

про конкурс на заміщення вакантної посади

керівника загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

с. Степанівка Теплицький район Вінницька область

Місцезнаходження закладу освіти: вул. Миру 3 А, с.Степанівка Теплицького району Вінницької області, 23814.

Найменування посади та умови оплати праці:

Керівник закладу загальної середньої освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 року № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2012 № 1298» та від 28.12.2016 року № 1037 «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016 року № 1774–VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до відділу освіти Теплицької райдержадміністрації, смт Теплик , вул. Незалежності,7.

Термін подання документів до 07 серпня 2020 року включно.

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість:

Засідання конкурсної комісії відбудеться -14 серпня 2020 року у приміщенні адмінбудинку по вул. Незалежності, 7, смт Теплик, актова зала ІІ поверх.

Конкурсний відбір складається з таких етапів:

перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування, зокрема Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (40 хв.);

перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання (30 хв.);

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (до 10 хв.), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 року     № 654.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:

Мащук Людмила Володимирівна – головний спеціаліст відділу освіти Теплицької райдержадміністрації, телефон для довідок: 2-15-04, e-mail: osvita@teposvita.gov.ua
Comments:
Only authorized users can leave comments.