Пошук нових цікавих справ

Дата: 26 вересня 2023 о 16:12
Автор: Бойко І. В.
69 переглядів

Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає учням змогу відчути себе справжніми господарями школи і разом з тим зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.
З метою піднесення рейтингу та значимості учнівського самоврядування з 18 по 22 вересня 2023 року в Степанівській ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено Веселковий тиждень самоврядування під девізом: «Байдужим – співчуваємо! Небайдужих запрошуємо приєднатися до нас!» Для кожного дня був визначений певний колір веселки. Це означає, що такий колір у цей день мав бути присутнім в одязі учнів та вчителів.
Першого дня тижня центром інформації було проведено опитування «Як покращити роботу учнівського самоврядування?». А центр дисципліни провів огляд-конкурс класних куточків.
19 вересня проводили виставку квіткових композицій.
Конкурс стінгазет «Самоврядування нашого класу» .
Перегляд презентацій та відеоробіт «Ми – за здоровий спосіб життя»
Наступного дня проводилися вибори капітана шкільного творчого об’єднання «КРОК» та лідерів шкільної організації. В голосуванні взяли учні 5-11 класів. Очолив шкільне обєднання «КРОК» учень 10 класу Данилюк Дмитро. Також були визначені голови центрів шкільного самоврядування.
Запам’ятався цей день і проведеним топ-шоу «Кращі вишиванки школи», яке організував центр дозвілля. В цей день також центр запросив всіх учнів школи взяти участь у флешмобі «Обіймемо Україну». Учасники вишитими рушниками утворили назву своєї Батьківщини, а інші оточили їх, взявшись за руки.
Далі були проведені цікаві заходи майстер-класу з виготовлення патріотичних браслетів зі стрічок.
Благодійна ярмарка «Волонтерський роботі немає меж». Виручені кошти з якої обов’язково підуть на потреби ЗСУ.
Виставка композицій з овочів та фруктів.
Акція «Міняємо цукерки на вишукані компліменти українською мовою». Центр дисципліни підготував улюблені цукерки, щоб обмінювати їх на компліменти. Проведення веселкового тижня самоврядування принесло масу задоволення та позитивних вражень її учасникам. Організовуючи різні заходи, виконуючи різні ролі, учні відчули на собі, наскільки важливим для кожного є толерантне ставлення, взаєморозуміння, взаємоповага, співпраця, взаємодія між учнівською громадою та педагогічним колективом.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.