ДУШІ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТА

Date: 12 жовтня 2018 о 19:49, Refreshed 18 жовтня 2018 о 20:04
177 views

У нашій школі проводиться багато цікавих заходів та благодійних акцій. За ініціативи учнівського самоврядування та педагога-організатора школи Яковенко Олени Олексіївни в школі була проведена благодійна акція до дня захисника України «Лист захиснику Вітчизни». На засіданні ради капітанів було прийняте рішення звернутися з пропозицією до директора школи Миколайчука Івана Петровича щодо поїздки до Вінницького військового госпіталю. За підтримки нашого директора та голови села Пурдика Володимира Андрійовича, який взяв на себе фінансову допомогу в організації поїздки, 12 жовтня представники від 9-11 класів та педагог-організатор нашої школи відвідали воєнний госпіталь м. Вінниця. Хотілося б сказати, що такі акції ми проводимо щороку і вже п’ятий раз поспіль ми відвідуємо поранених бійців.
На протязі тижня школярі та вчителі брали активну участь у зборі овочів та фруктів для надання допомоги пораненим солдатам та малювали малюнки, виготовляли обереги в знак щирої підтримки та подяки.
До нашої благодійної акції приєдналися керівники фермерських господарств. Щиро дякуємо Коновальчуку Миколі Тимофійовичу, Ворущаку Володимиру Борисовичу, Сколотяному Василю Андрійовичу за смачні яблука, гаряче серце та добре слово. До речі Василь Андрійович нас просив передати вітання солдатам, які перебувають в госпіталі від побратима Сколотяного, що ми із задоволенням і зробили.
Було зібрано велику кількість овочів, фруктів, листів, закуплені печиво та цукерки. Приїхавши в воєнний госпіталь овочі та фрукти були передані в їдальню. На превеликий жаль так склались обставини, що основну частину бійців з нагоди свята командування запросило на вітання до актової зали госпіталю, а другі бійці були на процедурах. Тому до лікарняних палат ми не ходили. Нам запропонували розкласти листівки,обереги та солодощі на столах в їдальні.По закінченню святкових вітань, коли бійці прийдуть на обід, їх чекатиме сюрприз. Ми прислухалися до пропозиції і хоча б в такий спосіб ми привітали наших захисників зі святом.
Така поїздка в реалії багатьох дітей змусила задуматись про справжню цінність людського життя та здоров’я. Після поїздки у багатьох учнів змінився світогляд і бачення реалій сьогодення. Попереду у наших учнів ще багато справ та різноманітних починань.

Comments:
Only authorized users can leave comments.